Jak zrobić badanie ojcostwa w ciąży w 3 krokach

Badanie ojcostwa w ciąży w 3 krokach

Jak zrobić badanie ojcostwa w ciąży:

Badanie ojcostwa w ciąży Badanie ojcostwa w ciąży Badanie ojcostwa w ciąży

.

Wybierz badanie:

Badanie ojcostwa od 8 tygodnia ciąży (z krwi matki)

1. Umów się na wizytę

Test ojcostwa z krwi matki można zrobić w dogodnej lokalizacji w jednej z ponad 200 placówek w całej Polsce. Aby zlecić badanie skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo, bądź za pośrednictwem czatu. Gwarantujemy szybkie umówienie wizyty – najczęściej w ciągu 2-3 dni.

2. Przyjdź na pobranie próbek

Pobranie próbki krwi od matki oraz wymazu z policzka od ojca jest łatwe i komfortowe. Do badania nie trzeba być na czczo, zalecamy jedynie aby nie jeść, nie pić, nie palić papierosów i nie żuć gumy około godziny przed pobraniem wymazu z policzka.

3. Odbierz wynik

Wynik można odebrać już w ciągu 12 dni roboczych. Na Państwa życzenie możemy przekazać wynik w różnych formach: telefonicznie, mailowo lub pocztą – również w formie dyskretnej (bez oznaczeń laboratorium na kopercie) oraz za granicę. Gwarantujemy, że uzyskany wynik będzie pewny i jednoznacznie potwierdzi lub wykluczy biologiczne ojcostwo.  Jest tak samo pewny jak wynik testu po narodzinach dziecka.

Badanie ojcostwa od 15 tygodnia ciąży (w czasie badań w ciąży)

1. Umów się na wizytę

Badanie ojcostwa z wykorzystaniem próbki z płynu owodniowego dostępne jest w całej Polsce. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić termin wizyty. Wizyty umawiamy szybko, najczęściej w ciągu 2-3 dni.

2. Przyjdź na pobranie próbek

Próbkę do badania pobiera doświadczony lekarz w czasie amniopunkcji lub biopsji kosmówki. Wcześniej kontaktuje się z pacjentką, aby zadać kilka pytań dotyczących przebiegu ciąży. Od matki i ojca pobiera się dowolną próbkę DNA – wymaz z policzka, szczoteczkę do zębów, chusteczkę z katarem, niedopałek papierosa, maszynkę do golenia i inne.

3. Odbierz wynik

Wynik dostępny jest w ciągu 5-10 dni roboczych. Jeśli jednak zależy Państwu na czasie, oferujemy wykonanie przyspieszonej analizy w 48 godzin od momentu dostarczenia próbek do laboratorium. W zależności od Państwa preferencji, wynik możemy przekazać: telefonicznie, mailowo lub przesłany pocztą – również w formie dyskretnej (bez oznaczeń laboratorium na kopercie). Uzyskany wynik jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo i jest tak samo pewny jak badanie wykonywane po narodzeniu dziecka.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

 


Umów badanie