Dyskretne badanie ojcostwa w czasie ciąży

Dyskrecja

Wykonanie testu na ojcostwo w ciąży to pełna dyskrecja na każdym etapie badania: od pobierania próbek, przez wykonanie testu, aż po wysyłkę wyników. Dane osobowe klientów podlegają ochronie i są bezpieczne, natomiast przesyłka z wynikiem na życzenie zleceniodawcy nie posiada pieczątek laboratorium. Istnieje również możliwość wykonania testu anonimowego.

Dyskrecja – wynik w nieoznakowanej kopercie

Jeśli klient sobie tego życzy, laboratorium przesyła wynik testu DNA w kopercie, która nie posiada żadnych oznakowań ani pieczątek. Dzięki temu nie można domyślić się, co jest w środku. Nie będzie więc możliwości, by osoby postronne dowiedziały się o wykonywaniu badania.

Wynik przesyłany jest pocztą, do paczkomatu, poprzez poste restante lub do wybranej apteki. Trzy ostatnie opcje sprawiają, że nie ma konieczności podawania adresu domowego. Odbiór przesyłki możliwy jest w dogodnym momencie. Co więcej, istnieją również inne formy kontaktu i przekazania wyników – mailowa i telefoniczna. Każdy klient może wybrać dla siebie najodpowiedniejszą i najdyskretniejszą. Zmniejsza to stres związany z badaniem i sprawia, że można spokojnie oczekiwać na wyniki – bez obaw, że ktoś dowie się o badaniu.

Dyskrecja – ochrona danych osobowych

Wszystkie dane osobowe oraz wyniki badań podlegają ścisłej ochronie. Nie są przekazywane nikomu poza personelem, który wykonuje test. Nie należy więc obawiać się, że próbki dostaną się w niepowołane ręce. Również dane osobowe nie są nigdzie przekazywane.

Jeśli klient chce poznać informacje na temat swojego badania dzwoniąc pod numer kontaktowy, zostanie poproszony o przedstawienie się. Dzięki temu konsultant będzie mógł sprawdzić, czy takie badanie zostało zlecone. Telefon zwrotny będzie miał miejsce na numer kontaktowy wpisany w formularzu badania.

Dyskrecja – test na ojcostwo w ciąży może być anonimowy

Formularz badania ojcostwa może być pozbawiony danych osobowych osób badanych, w tym nawet imienia i nazwiska. Próbki oznaczone będą jako „domniemany ojciec”, „dziecko” oraz „matka”. W ten sam sposób osoby te wypisane będą w formularzu. Forma ta jest najbardziej dyskretną możliwością oferowaną przez laboratorium.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej


Umów badanie