Detektyw zdrady – tani i prosty test na wierność

test zdrady, testy zdrady, test na zdradę, testy na zdradę, badanie zdrady, badania zdrady, badanie na zdradę, badania na zdradę, jak wykryć zdradę

Zaczynasz podejrzewać, że Twoja druga połówka nie jest Ci wierna? Coraz więcej zachowań i sytuacji na to wskazuje? Istnieje bardzo prosty sposób, aby to sprawdzić! Detektyw zdrady, a dokładniej test zdrady to badanie, dzięki któremu uzyskasz szybką i pewną informację – czy na zabezpieczonym materiale [może to być np. bielizna, podpaska, prezerwatywa itp.] udało się zabezpieczyć męskie nasienie! Całe badanie jest w 100% dyskretne, wynik dostępny jest online nawet w 24h! Dowiedz się więcej.

 

Na rynku dostępne są również domowe testy zdrady, które nie wymagają odsyłania próbek do laboratorium, co wydaje się kuszące. Pomyśl jednak, że takie badanie ma zawsze tylko jeden etap – detekcję nasienia. Jeśli będziesz chciał/-a zlecić dalsze analizy i porównać próbkę z innym materiałem DNA (np. swoim) – będzie to niemożliwe.

💔 Test na zdradę żony wykonywany w laboratorium genetycznym to szansa na rozszerzenie analizy i sprawdzenie, czy nasienie należy np. do stałego partnera czy kochanka. Dzięki temu uzyskasz jednoznaczną informację, która pozwoli Ci podjąć dalsze decyzje na temat Twojego związku.

Test zdrady – tego dowiesz się z artykułu:

Na czym polega test zdrady?

Test zdrady składa się z dwóch etapów:

 1. Detekcja nasienia – nadesłana próbka jest analizowana pod kątem obecności spermy. Sprawdzana jest obecność Semenogeliny, białka występującego wyłącznie w nasieniu człowieka.
 2. Analiza porównawcza – jeśli na wysłanej próbce zostanie wykryte nasienie, laboratorium może ustalić na jej podstawie profil genetyczny. Może on zostać porównany z dosłanym materiałem porównawczym (np. wymazem z policzka od stałego partnera – żeby sprawdzić, czy na próbce znajdowało się jego nasienie czy może kogoś innego).

✅ Przykładowo: mąż podejrzewa swoją żonę o zdradę. Na jej bieliźnie zauważa plamy przypominające nasienie i decyduje się na przesłanie próbki do laboratorium. Przeprowadzana jest detekcja nasienia, której wynik wskazuje na to, że rzeczywiście są to ślady spermy. Laboratorium ustala profil DNA z przesłanej próbki, a mężczyzna dosyła wymaz z policzka od siebie. Po porównaniu tych dwóch profili okazuje się, że należą do dwóch różnych osób – nasienie na bieliźnie należało więc rzeczywiście do kochanka.

Czy test zdrady jest skuteczny i wiarygodny?

Test zdrady składa się z dwóch części: biochemicznej i genetycznej. Pierwsza (detekcja nasienia) polega na sprawdzeniu, czy w próbce obecna jest semenogelina – która jest wykrywalne tylko w męskim nasieniu.

Semenogelina jest jednym ze składników nasienia, odpowiedzialnym za jego gęstość i konsystencję. Jest specyficznym białkiem, który występuje tylko w nasieniu człowieka.

W trakcie drugiego etapu na podstawie przesłanej próbki można ustalić profil Y STR (obecny tylko u mężczyzn) oraz porównać go z inną nadesłaną próbką. Najczęściej stały partner przysyła materiał DNA od siebie, co pozwala sprawdzić, czy nasienie należało do niego (jeśli nie – ma pewność, że to materiał kochanka).

Wykrycie semenogeliny w nadesłanej próbce jest obecnie najpewniejszym i najbardziej zaawansowanym badaniem w kierunku detekcji nasienia. Wysoka czułość testów pozwala na wykrycie białka nawet w niewielkich próbkach nadesłanych do laboratorium. Detektyw zdrady wciąż pozostaje jednak najskuteczniejszym sposobem na wykrycie nasienia i jest wykorzystywany również w sprawach kryminalnych.


Test na zdradę (detekcja nasienia) to:

 • najpewniejszy obecnie test wykrywający nasienie (stosowany również w kryminalistyce dla spraw policji/prokuratury)
 • potwierdzenie obecności spermy może być przeprowadzone nawet w przypadku niewystępowania plemników (np. w wypadku mężczyzn po wazektomii)
 • wysoka stabilność – semenogelinę w wymazach z pochwy wykryć do 14-47 godzin po stosunku, a co więcej – nawet 30-letnie ślady spermy zawierają jeszcze semonogelinę w wykrywalnym stężeniu
 • możliwość wykrycia nawet niewielkiej ilości semenogeliny

Dlaczego warto zrobić test na zdradę żony w laboratorium?

W internecie coraz częściej można natknąć się na domowe testy zdrady – w których nie ma konieczności wysyłania próbki do analizy. Rozwiązanie wydaje się dyskretne i wygodne, jednak tak naprawdę badanie najlepiej wykonać w laboratorium. Dlaczego?

Dzięki temu:

masz pewność, że detekcja nasienia wykonana jest metodą, którą badania realizuje się również do spraw kryminalistycznych

badanie można rozszerzyć – o ustalenie profilu genetycznego, a potem porównanie go z innym materiałem DNA, co pozwoli Ci na uzyskanie jednoznacznej informacji, do kogo należy nasienie – wykonanie takiej analizy samodzielnie w domu jest niemożliwe

nie zniszczysz próbki – samodzielnie wykonywane badania nasienia często powodują, że próbka ulega zniszczeniu – nie można jej potem wykorzystać do ustalenia DNA

Dlatego szukając rozwiązania, jakim jest test na zdradę żony, warto skorzystać z usług sprawdzonego i doświadczonego laboratorium – w takich sytuacjach pewny i jednoznaczny wynik jest sprawą nadrzędną.

Jak pobrać próbki do testu zdrady?

Do badania na zdradę nadają się takie próbki jak:

 • bielizna,
 • ubrania,
 • wkładka higieniczna,
 • pościel,
 • chusteczka,
 • prezerwatywa.

Próbkę (lub wycięty fragment z widocznymi plamami) wystarczy spakować do czystej papierowej koperty i opisać. Jeśli chcesz przesłać kilka różnych próbek – spakuj każdą w ten sposób osobno.

Za jednym razem możesz dodatkowo przesłać próbkę porównawczą, np. swój wymaz z policzka lub próbkę potencjalnie należącą do innej osoby, którą podejrzewasz o zostawienie nasienia (możesz wysłać np. niedopałek papierosa, szczoteczkę do zębów, włosy z cebulkami, chusteczkę z katarem, kubek, szklankę, puszkę i wiele innych).

Próbka porównawcza przydatna jest, gdy mamy możliwość wykonania drugiego etapu badania – analizy porównawczej. Gdy w ramach pierwszego etapu, detekcji nasienia, zostanie jednoznacznie potwierdzone, iż na przesłanej próbce wykryto spermę mężczyzny, wtedy w kolejnym etapie detektyw zdrady umożliwia sprawdzenie, od którego mężczyzny pochodzi zabezpieczony ślad.

Ile kosztuje test zdrady?

To, ile kosztuje test na zdradę żony, zależy od liczby realizowanych etapów (czy zlecasz tylko detekcję nasienia czy może później również porównanie genetyczne). Sama detekcja nasienia, czyli sprawdzenie czy na danym materiale znajdują się ślady nasienia, to koszt 350 złotych.

Istnieje również możliwość wykonania przyspieszonej detekcji nasienia – dzięki której w ciągu 24h otrzymasz informację, czy na przesłanej próbce znajduje się nasienie! Test zdrady express wykonasz w cenie 450zł.

Formularz umówienia badania – zarezerwuj termin wizyty

Właściwie zabezpieczone próbki do testu zdrady możesz również przynieść osobiście do jednej z naszych 250 placówek w całej Polsce! Wystarczy, że zadzwonisz lub zarejestrujesz się poprzez poniższy formularz on-line. Możesz również umówić się na badanie telefonicznie: 665 761 161

1. Wybierz przychodnię lub wizytę domową rozwiń
2. Wybierz lokalizację rozwiń
Podaj adres, w którym chciałabyś umówić wizytę domową

Miasto:

Kod pocztowy:

Ulica:

Numer domu:

Numer mieszkania: (pole nieobowiązkowe)

Adres:
Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Ostrów Mazowiecka, ul. Słowackiego 6
Płock, ul. Dworcowa 2
Radom, ul. 1905 roku 20
Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Siedlce, ul. Floriańska 57
Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Grójec, ul. Kopernika 8a
Ostrołęka, ul. Pileckiego 14
Legionowo ul. Sowińskiego 4
Kozienice, ul. Lubelska 40
Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10
Radom, ul. Królowej Jadwigi 13
Warszawa, ul. Sienna 86
Adres:
Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Chorzów, Ul. Batorego 19
Cieszyn, u. Frysztacka 20
Częstochowa, Al. Pokoju 44
Gliwice, ul. Szafirowa 18
Rybnik, ul. Parkowa 4a
Ustroń, ul. Stawowa 2A
Zawiercie, ul. Powstańców Śląskich 8
Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Jastrzębie Zdrój, ul. Dworcowa 1D
Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14
Wodzisław Śląski, ul. Gałczyńskiego 2
Mikołów, Os. 30-lecia 8
Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Żory, ul.Wojska Polskiego 3C
Będzin, ul. Małobądzka 141
Jaworzno, ul. Grunwaldzka 235
Gliwice, ul. Grodowa 1a
Zabrze, Plac Wolności 311
Tychy, ul. Łabędzia 67/18, Polska
Sosnowiec, Al. Wolności 6
Szczekociny, ul. Jana Pawła II 6
Częstochowa, ul. Brzeźnicka 59
Adres:
Poznań, ul. Słowackiego 28
Kalisz, ul. Majkowska 13a
Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Piła, ul. Matwiejewa 6
Koło, ul. Bolesława Prusa 5
Konin, ul. Fryderyka Chopina 23A
Kępno, ul. Mickiewicza 12
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Jarocin, ul. Hallera 9
Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Września, ul. Piastów 16
Kościan, ul. Nacławska 15
Leszno, ul. Racławicka 1a
Koło, ul. PCK 8
Ostrów Wielkopolski, ul. Brzozowa 7
Poznań, ul. Braniewska 20
Poznań, ul. Kaspra Drużbickiego 7
Adres:
Białystok, ul. Dziesięciny 12
Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Augustów, ul. Chreptowicza 1
Grajewo, Osiedle Południe 9
Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 15
Mońki, Al. Wojska Polskiego 42
Grajewo, ul. Kolejowa 8
Białystok, Sobieskiego 13 m 8
Adres:
Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi 2
Chełm, ul.Lipowa 27
Lublin, ul. Przyjaźni 13
Zamość, ul. Jasna 14
Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16/6
Parczew, ul. 11 listopada 48
Puławy, ul. Centralna 15
Łuków, ul. Sienkiewicza 7A
Tomaszów Lubelski, ul. Petera 3
Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5
Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Lublin, ul. Okopowa 3
Zamość, al. Jana Pawła II nr. 19
Adres:
Brodnica, ul.Kopernika 8
Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Inowrocław, ul. Dworcowa 71
Toruń, ul. Stefana Srebrnego 1
Włocławek, ul. Zduńska 2
Ciechocinek, ul. Marii Konopnickiej 37
Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4a
Świecie, ul. Bydgoska 1
Lipno, ul. Kościuszki 21
Wielgie, Wielgie ul. Starowiejska 10
Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Adres:
Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145
Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tarnów, ul. Niepodległości 3a
Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Kraków, ul. Kościuszki 44
Kraków, ul. Mehoffera 6
Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Zakopane, ul. Orkana 6d
Tarnów, ul. Goldhammera 10
Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Kraków, ul. Zdrowa 1/3
Kraków ,ul. Zachodnia 5/12 A
Myślenice, ul. Osiedle Tysiąclecia 1
Bochnia, ul. Krakowska 27 A
Miechów, ul. Słowackiego 13
Adres:
Chojnice, Ul. Mickiewicza 3
Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Gdańsk, ul. Subisława 24
Słupsk, ul. Juliusza Kossaka 22
Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej 36
Czarne, Plac Wolności 10
Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Malbork, ul.Dworcowa 14
Starogard Gdański, ul. Skarszewska 10A
Człuchów, Os. Wazów 8
Kartuzy, ul. Sambora 21A
Bytów, ul. Lęborska 11
Puck, ul. I Armii Wojska Polskiego 27
Ustka, ul. Mickiewicza 12
Tuchomie, ul. Jana III Sobieskiego 22
Gdynia, ul. Warszawska 34/36
Słupsk, ul. Zielona 8
Adres:
Elbląg, ul. Nowowiejska 7
Olsztyn, ul. Wioślarska 4
Szczytno, ul. Chrobrego 10
Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Pisz, ul. Sienkiewicza 4
Bartoszyce, u. Andrzeja Wajdy 10
Braniewo, ul. Żeromskiego 14a
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 8
Ełk ul. Nadjeziorna 23/A2
Olecko, 11 listopada 23
Elbląg, ul. Bema 80/3-4
Lidzbark Warmiński, ul. 11 Listopada
Adres:
Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Rzeszów, ul.Architektów 11
Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Sanok, ul. Przemyska 24
Krosno, ul. 1000 lecia 13
Jarosław, ul. Poniatowskiego 53
Lubaczów, ul. Kościuszki 141/7
Rzeszów, Pl. Wolności 17
Rzeszów, ul.Dąbrowskiego 31
Adres:
Gorzów Wielkopolski, ul. Kombatantów
Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99
Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Gorzów Wielkopolski, ul. Łużycka 7
Żary, ul. Strzelców 10
Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K
Zielona Góra, ul. Kazimierza Wielkiego 6A
Adres:
Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1B
Legnica, ul. Piekarska 7
Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Wrocław, Ul. Kunickiego 37A
Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Kłodzko, Ul. Wojska Polskiego 18
Bystrzyca, Ul. Chrobrego 14
Ślęza, ul. Przystankowa 2
Wrocław, ul. Trwała 7
Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Oleśnica, ul. gen. J. Hallera 25
Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Wrocław, ul. Skarbowców 121-123
Legnica, ul. Biegunowa 2
Ząbkowice Śląskie, ul.Waryńskiego 18
Adres:
Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Ostrowiec Świętokrzyski, Os. Ogrody 29
Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Końskie, ul. Południowa 1
Jędrzejów, ul. Małogoska 25
Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Włoszczowa, Ul. Mleczarska 11
Kielce, ul. Śląska 13
Kielce, ul. Podklasztorna 120/2
Sędziszów, ul. Dworcowa 23
Adres:
Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Nysa, ul. Ogrodowa 1
Prudnik, ul. Ogrodowa 2a
Brzeg, ul. Trzech Kotwic 6
Opole, ul. Kościuszki 2
Opole, ul. Katowicka 55
Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4
Strzelce Opolskie, ul. Marka Prawego 9
Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Adres:
Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Łódź, ul. Kniaziewicza 20a
Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Bełchatów, ul. Edwardów 2A
Wieluń, ul J.Żubr 30
Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Pabianice, ul. Warszawska 6
Łódź, ul. Bazarowa 9
Adres:
Szczecin, ul. Powstańców Wielkopolskich 66/68
Szczecinek, ul. Kilińskiego 7
Wałcz, ul. Piastowska 3
Dębno, ul. Kościuszki 48
Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Świnoujście, ul. Piłsudskiego 23-25
Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Myślibórz, ul. Kościelna 15
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Goleniów, ul. Partyzantów 11
Sławno, ul. Chełmońskiego 9
Stargard, ul. Kilińskiego 3
Koszalin, ul. Słowackiego 4
3. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

4. Podaj dane rozwiń

Administratorem danych podanych w formularzu jest TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą: ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice, o numerze NIP: 634-282-27-48, REGON: 243413225, e-mail: biuro@testDNA.pl , tel.: 665 761 161. Przekazane nam dane będą wykorzystane w celu:
1) umówienia wizyty w placówce testDNA Laboratorium lub u któregoś z partnerów współpracujących (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części RODO);
2) dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO);
3) odpowiedzi na zadane nam pytania i weryfikacji tożsamości osoby (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) RODO;

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może stanowić warunek udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub realizację usługi. Dane te mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym w celu realizacji zleconej nam usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj https://www.testdna.pl/polityka-prywatnosci/

Jakie są objawy zdrady?

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem testu na zdradę, na pewno masz ku temu powody. Skąd jednak wiadomo, że daną osobę można podejrzewać o niewierność?

Do najczęstszych objawów zdrady należą:

💔 brak ochoty na zbliżenia, w tym seks – chociaż spadek libido nie jest jednoznaczny ze zdradą, jest to jeden z objawów, że być może partner/ka spełnia tego rodzaju potrzeby z kimś innym;

💔 zmiany w wyglądzie – jeśli partner/ka nagle zaczyna bardziej o siebie dbać, zmienia fryzurę, sposób ubierania i styl, to może świadczyć o tym, że ma nowy obiekt westchnień, dla którego się stara;

💔 dystans albo wręcz przeciwnie – zależnie od danej osoby niektórzy dystansują się od partnerów, a inni ze względu na poczucie winy chcą zrekompensować im swoją niewierność;

💔 ciągłe zerkanie w telefon – pisanie z kimś, ukrywanie telefonu, zmiana hasła – to sygnały ostrzegawcze, które mogą świadczyć o romansie.


Umów badanie