Nasz zespół

Nasz zespół tworzy doświadczona kadra i specjaliści: diagności laboratoryjni, biotechnolodzy, eksperci z zakresu kryminalistyki i identyfikacji osobniczej oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. Współpracujemy także z lekarzami ze specjalizacją z ginekologii i położnictwa oraz genetyki oraz z ekspertami z Polski i zza granicy.

Posi­adamy wielo­let­nie doświad­cze­nie w zakre­sie gene­tyki oraz diag­nos­ty­czno-naukowe, zdobyte i nadal posz­erzane w ośrod­kach kra­jowych i zagranicznych. Nasz zespół podnosi swoje umiejętności poprzez udział w sympozjach i szkoleniach. Wyróżnia nas także najwyższy poziom jakości obsługi klienta, odpowiadający światowym standardom.

Dział Laboratoryjny

Prokurat

mgr Barbara Prokurat

Dyrektor ds. operacyjnych

Z zawodu biotechnolog. Studia ukończyła w 2003 r. na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją Genetyka Molekularna. Od 2012r. pełni również rolę biegłego sądowego z zakresu ustalania ojcostwa i pokrewieństwa biologicznego w okręgu Sądu Okręgowego w Katowicach. Regularnie opracowuje ekspertyzy na zlecenie polskich sądów i prokuratury oraz policji. Z marką testDNA związana od 2004 roku. Prywatnie żona, mama dwójki małych dzieci, miłośniczka książek i dobrego kina.

 

dr Paulina Wolańska-Nowak † 6.12.2019

Ekspert ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki

Z zawodu biolog molekularny. Studia ukończyła w 1982 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalizacją Biofizyka. Doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu genetyki sądowej. Wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Specjalista laboratoryjnej genetyki sądowej i biegła sądowa z listy Sądu Okręgowego w Krakowie. Czytaj więcej >

 mgr Anna Soja

mgr Anna Soja

Diagnosta laboratoryjny

Zawód- biolog. Studia ukończyła w 2002 roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 2008 została absolwentem Studiów Podyplomowych z Biologii Molekularnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 13 lat związana z pracą laboratoryjną. Prywatnie miłośniczka zwierząt, szczęśliwa posiadaczka dwóch słodkich sierściuchów (dachowców), wielbicielka motocykli i szybkiej jazdy, miłośniczka podróżowania, turystyki pieszej i górskich przestrzeni.

 mgr Justyna Pietrasik

mgr Justyna Pietrasik

Diagnosta laboratoryjny

Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku biologia w 2012 roku. W 2016 roku została absolwentką studiów podyplomowych w zakresie analityki medycznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Fanka kolarstwa szosowego. Miłośniczka morza i greckiej kuchni.

Dział obsługi klienta, marketingu i administracji

Siedlinska

Magdalena Łyźniak – Kierownik Działu Obsługi Klienta

ElwiraPoslajko

Elwira Posłajko – Kierownik Działu Marketingu

AgnieszkaB

Agnieszka Bajerska – Kierownik Działu Administracji

 

 Wiechec

Współpraca:

Dr hab. n. med. Marcin Wiecheć

specjalista położnictwa i ginekologii

Wysoko wykwalifikowany specjalista z zakresu badań rozstrzygających – szczególnie biopsji kosmówki, amniopunkcji, kordocentezy. Dziewięć lat temu uzyskał specjalizację II stopnia z położnictwa i ginekologii. W latach 2008–2009 pracował jako lekarz specjalista (Specialist Registrar) w Oddziale Medycyny Płodowej (Centre of Fetal Care), Imperial College Healthcare, Queen Charlote’s and Chelsea Hospital. Dodatkowo odbył staże doskonalające m.in. w Yale University Fetal Maternal Medicine Department, 2006 r. Jako jedyny Polak jest członkiem International Faculty of ISUOG. Od 2014 roku pełni funkcję  Przewodniczącego Sekcji Ginekologii, Położnictwa i Diagnostyki Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Czytaj więcej >

 Poludniewski

Dr n. med. Grzegorz Południewski

specjalista ginekologii i położnictwa

Znany i polecany lekarz ginekolog oraz położnik. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Do 2000 roku pełnił funkcję  adiunkta w Instytucie Położnictwa i Ginekologii w Warszawie. Aktualnie prowadzi prywatną praktykę lekarską. Jego zainteresowania zawodowe oscylują wokół antykoncepcji, nowoczesnego prowadzenia ciąży, profilaktyki nowotworów oraz leczenia niepłodności. Propaguje wiedzę z obszaru zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego. Jest także autorem publikacji i książek o zdrowiu seksualnym, antykoncepcji oraz szerokim promowaniu zdrowia, skierowanych do młodzieży.


Umów badanie