Gabinet Ginekologiczny – USG 3D/4D eg: - Ojcostwo prenatalne

Gabinet Ginekologiczny – USG 3D/4D

logo

Przychodnia ginekologiczna SONOMED specjalizuje się w badaniach z zakresu ginekologii oraz położnictwa. W swojej ofercie posiada kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia ciąży oraz badań diagnostycznych:

Oferta badań:

  • amniopunkcja
  • USG genetyczne w 11 – 13 tygodniu ciąży
  • test PAPPA, test potrójny
  • nieinwazyjne badania prenatalne NIFTY
  • Ocena dobrostanu płodu z oceną przepływów naczyniowych metodą Dopplera
  • USG 3D/4D w ciąży

Specjaliści: 

Dr n. med. Dariusz Kowalczyk

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem potwierdzonym międzynarodowymi certyfikatem Fetal Medicine Foundation (nr 81171), który uprawnia do wykonywania badań prenatalnych. Aktualnie pełni  funkcję Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie ginekologii onkologicznej oraz Prezesa Opolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, który zajmuje się organizowaniem szkoleń dla lekarzy specjalistów położnictwa i ginekologii z województwa śląskiego.

lek. Karolina Kowalczyk

Rezydentka w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Aktualnie pełni funkcję asystentki oraz wykładowczyni akademickiej w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Katedry Położnictwa i Ginekologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na co dzień zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem endokrynologicznych przyczyn niepłodności, zaburzeń miesiączkowania, zespołu policystycznych jajników oraz hiperandrogenizmu.

Kontakt

Gabinet Ginekologiczny – USG 3D/4D

ul. Ozimska 34, 45-058 Opole

e-mail: kontakt@dariuszkowalczyk.pl, karolina.kowalczyk74@gmail.com

ginekologopole.com.pl


Umów badanie