Dyskretny test ojcostwa - samodzielne pobranie próbki

Test ojcostwa pobierz samodzielnie próbki do badania

  • Szybkie i proste pobranie próbki
  • Możliwość zachowania całkowitej dyskrecji
  • Możliwość pobrania próbki od dziecka np. pod pretekstem zabawy
  • Gwarancja na ponowne bezpłatne pobranie próbki w przypadku, gdy ta została źle pobrana

Pobranie próbek do testu na ojcostwo jest bardzo proste i zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund.  W tym celu dostarczymy Państwu specjalny zestaw zawierający m.in. sterylne wymazówki, którymi należy potrzeć wewnętrzną stronę policzka. Dzięki gwarancji na ponowne bezpłatne pobranie wymazu w sytuacji, gdyby próbka została źle pobrana nie ma żadnego ryzyka finansowego – pobiorą ją Państwo powtórnie całkowicie bezpłatnie.

Dyskrecja i poufność

Samodzielne pobranie DNA do testu ojcostwa pozwala na zachowanie pełnej dyskrecji. Dla wielu osób ta forma uzyskania próbek jest też po prostu bardziej komfortowa. Dotyczy to w szczególności małych dzieci, w przypadku których wizyta w placówce medycznej jest bardzo stresująca.

Bezpieczna oferta

Do każdego zestawu pobraniowego zawsze dołączona jest szczegółowa instrukcja pobrania próbki. Dzięki temu dokładne wiadomo, jak się do tego przygotować oraz jakie kroki podejmować. Nasi specjaliści są dostępni pod telefonem od poniedziałku do niedzieli do późnych godzin wieczornych. Chętnie pomogą np. :

  • wypełnić formularz (jeśli nie wiedzą Państwo, które pola trzeba wypełnić lub co konkretnie w nich wpisać)
  • wybrać najbardziej dyskretną formę poboru próbki
  • zaadresować przesyłkę
  • wypełnić blankiet przelewu

Jak zamówić zestaw do poboru próbek?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Jaka jest pewność wyniku?
Czułość badania wynosi zawsze 100% przy wykluczeniu ojcostwa lub powyżej 99.999% przy jego potwierdzeniu. Dzięki badaniu aż 24 markerów DNA uzyskujemy nawet 1000 razy pewniejszy wynik w porównaniu do analizy 16 markerów DNA.
Czy w badaniu musi wziąć udział matka?
W przypadku badań do celów prywatnych (dla własnej informacji) wystarczy jeśli weźmie w nich udział ojciec oraz dziecko. W szczególnych przypadkach np. kiedy u dziecka pojawi się mutacja lub gdy rozważamy ojcostwo dwóch blisko spokrewnionych ojców może się okazać konieczne włączenie do badania również próbki matki. Niemniej jednak nie wiąże się to z koniecznością dodatkowych opłat.
Kiedy najwcześniej można wykonać test na ojcostwo po urodzeniu dziecka?
Tak naprawdę próbkę do badania na ojcostwo można z powodzeniem pobrać już w drugiej dobie życia dziecka. Jest to bezbolesne i nieinwazyjne. Można spróbować pobrać wymaz od dziecka np. w trakcie snu.
Skąd mam pewność, że wynik jest wiarygodny?
Specjalizujemy się w wykonywaniu testów DNA na ustalenie ojcostwa od ponad 10 lat.  W tym czasie nie odnotowaliśmy też żadnego prawnie zakwestionowanego rezultatu. Współpracujemy z sądami, prokuraturą, lekarzami oraz biotechnologami. Dodatkowo, aby zwiększyć Państwa pewność, co do otrzymanego wyniku zawsze umieszczamy na nim profile genetyczne uczestników testu oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej. Pod wynikiem badania widnieje podpis zarówno osoby wykonującej test jak i zatwierdzającej go. Wszystko to gwarantuje Państwu pewność, co do rzetelnie wykonanego badania. 

Umów badanie