Wykonaj prywatny test na ojcostwo za granicą

Wykonaj badanie za granicą

Test na ojcostwo zarówno ten po urodzeniu dziecka jak i jeszcze w czasie ciąży można wykonać w Polsce również wówczas, gdy przebywacie Państwo za granicą. Nie zwiększa to kosztów, a sama procedura jest bardzo łatwa i wygodna do zrealizowania. Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące tego, jak zlecić badanie ojcostwa z zagranicy.

Dlaczego warto?

  • Obsługa w języku polskim
  • Wynik wydany w języku polskim lub z dodatkowym tłumaczeniem
  • Stała cena badania
  • Możliwość konsultacji wyniku ze specjalistą
  • Badanie realizowane w pewnym i wiarygodnym laboratorium

Jak zlecić test ojcostwa w ciąży będąc za granicą?

Na chwilę obecną testDNA nie dysponuje swoimi punktami poboru próbek za granicą. Niemniej jednak jeśli mają Państwo możliwość poboru krwi np. u swojej zaufanej pielęgniarki czy położnej mogą Państwo bez problemu wykonać u nas badanie. Wystarczy, że prześlemy Państwu specjalny zestaw, z którym należy udać się na pobranie krwi. Następnie próbki odbiera kurier, a Państwo w spokoju oczekują na wynik analizy. Rezultat przekazywany jest w formie pisemnej lub dodatkowo także telefonicznej czy e-mailowej (dokument zabezpieczony jest wówczas hasłem).

Jak zlecić test ojcostwa po urodzeniu dziecka będąc za granicą?

Zlecenie tego badania jest niezwykle proste. Wystarczy bowiem zamówić specjalny zestaw do poboru próbek w postaci wymazów z policzka, a my wyślemy go na wskazany adres zagraniczny. Pobranie wymazu jest bardzo łatwe, a w samym zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja pokazująca, w jaki sposób należy go dokonać. Następnie próbki należy odesłać pocztą i oczekiwać na wynik.


Umów badanie