Badanie ojcostwa dla własnej wiedzy szybko dyskretnie i bez formalności eg: - Ojcostwo prenatalne

Badanie ojcostwa dla własnej wiedzy szybko dyskretnie i bez formalności

Jeśli zależy Państwu na pewnym wyniku oraz bezpiecznej ofercie to zapraszamy do zlecenia badania ojcostwa właśnie w naszym laboratorium. Wiarygodność wydanego rezultatu potwierdzają nie tylko certyfikaty ale także ponad 10 letnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu analiz. Dzięki badaniu 24 markerów DNA w standardzie zyskują Państwo aż 1000 razy pewniejszy wynik.

Zlecając badanie ojcostwa w testDNA mogą Państwo skorzystać ze specjalnych warunków:

  • 0 zł za zwiększoną pewność badania – analiza 24 markerów DNA,
  • 0 zł za możliwość weryfikacji badania dzięki profilom genetycznym uczestników
  • 0 zł za wynik zaawansowanej analizy statystycznej
  • 0 zł za bezpieczną ofertę z gwarancją niezmiennej ceny
  • 0 zł za dyskretną wysyłkę zestawu kurierem, pocztą lub do paczkomatu
  • 0 zł za odbiór próbek kurierem
  • 0 zł za konsultację wyniku ze specjalistą
  • 0 zł za możliwość włączenia próbek od matki

oraz wiele, wiele innych opcji dodatkowych…

Jak wykonać test DNA na ustalenie ojcostwa?

POBÓR-PRÓBEK-SAMODZIELNE POBÓR-PRÓBEK-W-PLACÓWCE

Możesz sprawdzić najczęściej zadawane pytania

Jaka jest pewność wyniku?
Czułość badania wynosi zawsze 100% przy wykluczeniu ojcostwa lub powyżej 99.999% przy jego potwierdzeniu. Dzięki badaniu aż 24 markerów DNA uzyskujemy nawet 1000 razy pewniejszy wynik w porównaniu do analizy 16 markerów DNA.
Czy w badaniu musi wziąć udział matka?
W przypadku badań do celów prywatnych (dla własnej informacji) wystarczy jeśli weźmie w nich udział ojciec oraz dziecko. W szczególnych przypadkach np. kiedy u dziecka pojawi się mutacja lub gdy rozważamy ojcostwo dwóch blisko spokrewnionych ojców może się okazać konieczne włączenie do badania również próbki matki. Niemniej jednak nie wiąże się to z koniecznością dodatkowych opłat.
Kiedy najwcześniej można wykonać test na ojcostwo po urodzeniu dziecka?
Tak naprawdę próbkę do badania na ojcostwo można z powodzeniem pobrać już w drugiej dobie życia dziecka. Jest to bezbolesne i nieinwazyjne. Można spróbować pobrać wymaz od dziecka np. w trakcie snu.
Gdzie mogę pobrać próbki do testu na ojcostwo?
Pobrania próbek do testu DNA na ojcostwo można dokonać samemu w domu lub w jednym z blisko 200 współpracujących z nami punktów. Jeśli chcą Państwo samodzielnie pobrać wymaz z wewnętrznej strony policzka wystarczy zamówić specjalny zestaw. Jeśli z kolei chcą się Państwo zgłosić do jednej z naszych placówek, wystarczy do nas zatelefonować w celu umówienia wizyty. 
Skąd mam pewność, że wynik jest wiarygodny?
Specjalizujemy się w wykonywaniu testów DNA na ustalenie ojcostwa od ponad 10 lat.  W tym czasie nie odnotowaliśmy też żadnego prawnie zakwestionowanego rezultatu. Współpracujemy z sądami, prokuraturą, lekarzami oraz biotechnologami. Dodatkowo, aby zwiększyć Państwa pewność, co do otrzymanego wyniku zawsze umieszczamy na nim profile genetyczne uczestników testu oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej. Pod wynikiem badania widnieje podpis zarówno osoby wykonującej test jak i zatwierdzającej go. Wszystko to gwarantuje Państwu pewność, co do rzetelnie wykonanego badania. 

Umów badanie