Czy opłatę za test na ojcostwo w ciąży można rozłożyć na raty?

Czy opłatę za test na ojcostwo w ciąży można rozłożyć na raty?

Koszty związane z realizacją testu na ojcostwo w ciąży, niezależnie od tego czy odbywa się on przy okazji diagnostycznych badań prenatalnych, czy też za pomocą nieinwazyjnego testu DNA, nierzadko przekraczają możliwości finansowe wielu pacjentek. Cena pierwszego z wymienionych badań wynosi 2500 zł, decydując się na bezpieczniejszą metodę zapłacimy już znacznie więcej bo aż 6000 zł.

System ratalny – wygodny, elastyczny, niskooprocentowany

Właśnie dlatego testDNA nawiązał ścisłą współpracę z firmą MediRaty, pionierem w zakresie finansowania usług medycznych. Aby otrzymać kredyt nie trzeba udawać się do banku. Wszystkie niezbędne formalności można załatwić  nie wychodząc z domu – pocztą tradycyjną i telefonicznie. W pierwszej kolejności określana jest zdolność kredytowa, a niedługo potem wysyłana także odpowiednia umowa kredytowa. Cała procedura trwa nie więcej niż 3 dni robocze. W związku z tym, że kredyt ten ma na celu pokrycie kosztów zabiegu medycznego i nie jest typowym kredytem konsumpcyjnym, będzie on niskooprocentowany. Całą płatność można rozłożyć na kilka do kilkudziesięciu rat.

Zadzwoń do konsultanta

Aby skorzystać z powyższego systemu ratalnego najlepiej skontaktować się z właściwym konsultantem, który udzieli niezbędnych informacji i odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące omawianego kredytu. Wniosek o kredyt można też wypełnić za pomocą formularza elektronicznego, dostępnego na stronie internetowej
Zobacz też:
Ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży?

 


Umów badanie